Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az ok, hogy orvosolhato?

Mi lehet az ok, hogy orvosolhato?

Figyelt kérdés
Minecraftban (1.15.2) generaltam egy vilagot modokkal, eddig mukodott viszont ma nem toltotte ugymond be, targyaim az invben megvannak a terkep jelzesei is de nem tudom merre vagyok a bazisomon :/ tehat texturakat nem tolti be? Ma mar jatszottam egyszer akkor tok jol bejott.

2020. jún. 28. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Textúrázási hiba lehet vga illetve netkapcsolat miatt is. Próbáld meg játék közben monitorozni a játékot (MSI Afterburner).
2020. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Helló, hogyha modos, akkor esetleg próbálj több RAM-ot adni neki, ezt valahol a launcherben be tudod állítani, ne haragudj, nagyon rég játszottam modolt Minecrafttal. :D

Egy -Xmx1G -t kell átírj például -Xmx2Gre, vagy 3G. A "G" a Gigabyte kifejezést szolgálja, az M pedig a megabyteot. :) Természetesen, használhatod úgy is, hogy -Xmx4096M, ez olyan lesz, mint az -Xmx4G.


Ne haragudj, hogyha érthetetlen volt, próbáltam minél korrektebb lenni. Afterburnerrel nem hiszem, hogy érnél akármit is, inkább a kevés RAM-ra tippelnék, vagy videokártyára (habár a Minecraftnak nincsen olyan hatalmas videokártya-igénye szerintem, inkább a processzor van nagyobb hatással a játékra)

2020. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8GB nem elég neki ? Ha nem jó bélpoklos :D

proci XEON W3530 8mag aszem 8 szál

2020. jún. 28. 16:14
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 java alkalmazásnál nem feltétlen fogja használni a gépedben lévő összes ramot. ezért írta a #2-es hogy növeld meg az Xmx-et a configban.
2020. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de a launcher nem ayt modositja? Mert a 10GB bol ott van 8GB beallitva
2020. jún. 28. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt irja az F3 Waiting For Chunks...
2020. jún. 28. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Modok nélkül működik?
2020. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Modok nelkul perfektul, meg az uj 1.16.1 is
2020. jún. 28. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a modokat nézegetném át legelsőnek a Helyedben.
2020. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!