Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 digitális licenszet...

Windows 10 digitális licenszet át lehet vinni egy másik gépre? több lenn

Figyelt kérdés

Mármint ugyanarra, de mivel cserélem az alaplapot, cpu-t, gpu-t már új gépnek fog számítani ugye.

A licenszet nemrég vettem a keysworld-ön 15 euróért, furcsállottam is hogy ilyen olcsó, remélem nem csak 1x használatos, és ahogy újrainstallálod a gépet már nem is lehet használni. Valahol olvastam hogy talán microsoft fiókkal tovább lehet vinni másik gépre is, de kitudja...



2020. júl. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha OEM, akkor nem - az a géphez van "kötve".

Ha dobozos/retail/kiskereskedelmi, akkor igen.

Bővebben:

[link]

2020. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%

Működni fog, de nem lesz jogtiszta. De magánszemélyként teljesen mindegy.


"licenszet nemrég vettem a keysworld-ön 15 euróért"


Bár most sem az.

2020. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es: nehogy azt mondd már hogy megvettem aztán pár hónap mulva el is veszik mert egyszer használatos. A gép bármikor elromolhat, virust kaphat, belevág a villám stb, ezért ki kell cserélni, ujra installálni. Tehát ne mondd hogy megvettem 2 hete, aztán most cserélem a procit mert lement az ára pont most amit kinéztem, erre meg a windows nem lesz jó, mert alaplapot, cput cseréltem, vmint lehet reinstall is kell. Miféle politika ez?????
2020. júl. 3. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Üzleti politika. Én ezért is nem használok évek óta windows-t
2020. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lex01 válasza:
2-es, miért ne lenne jogtiszta? Akkor már elkaszálták volna a webshopot.
2021. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!