Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes elkezdeni Office...

Érdemes elkezdeni Office 2019-et használni a 2010-es verzió helyett?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
2020-ban már ajánlott. 10 éves csomagról beszélünk a 19 esetében.
2020. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
#1: Azért azt is tegyük hozzá, hogy ugyanazt a formátumot használja, a 2010 bőven kompatibilis a Win10-zel, és nem sok érdemi újítást eszközöltek az utóbbi 2-3 verzióban. Játszadoztak kicsit a felhasználói felülettel, meg összedrótozták a OneDrive-val, bénábbra csinálták a "mentés" menüpontot, de amúgy semmi nem változott. (Úgy értem: semmi, amit egy átlagos, vagy annál kicsit tapasztaltabb felhasználó kihasználna.)
2020. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én nem rég tértem át a 2007-ről a 2016-ra és bár dizájnban nagy váltás volt, de a legtöbb dolog ugyanott megtalálható. Plusz sosem lehet tudni, hogy milyen kiskapukra bukkanhatnak a régebbi verziókban... gondolok itt a biztonságra.
2020. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sebezhetőségek tekintetében egy Office programcsomag majdnem irreleváns. Mióta alapból tiltva vannak a makrók, azóta elég nehéz egy-egy rést kihasználni, főleg, hogy felhasználói módú szoftverről van szó.

Egyébként ha már váltás, én a LibreOffice-ra váltottam. Kicsit megbízhatóbb. :)

2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi sem indokolja, mindenével elégedett vagy, minek kellene.
2020. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#1: Egy vírus kicsinálta a Windowst, újra lett telepítve és most nincs rajra Office.
2020. júl. 3. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!