Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyílik meg a Rocksta...

Miért nem nyílik meg a Rockstar Games launcher?

Figyelt kérdés

Nem rég a steamen megvettem a gta 4-et(akciósan), azóta szarakodik a gépem: még egyszer sem tudtam megnyitni a gta 4-et, mindig amikor megnyitom a rockstar games launcher kezd el megnyílni a szokásos módon(connecting to rockstar games services), de aztán egy hibaüzenetet kapok, hogy nem tudott csatlakozni a szerverekhez. Továbbá, hogyha magát a Rockstar games launchert akarom megnyitni, akkor is a szokásos módon tölt: connecting to rockstar games services, de semmi nem történik és nem hoz be semmit(volt már olyan, hogy tíz percig is hagytam, de semmi).

Nem tudom, hogy miért történik ez, azt sem, hogy hogy lehetne megoldani, ezért írom ki ide ezt a kérdést, köszönöm annak, aki rászán néhány percet és megpróbál segíteni:).



2020. júl. 11. 19:30
 1/4 anonim válasza:
A gta 4-sok a kompatibilitási probléma. Valamint szerintem már nem támogatja a game launcher (ezt pár éve jelentette be a rockstar)
2020. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a mostani patch (1.0.9.0) konkrétan átírta az egész játék mentési eljárását, és vissza került az új social klub ,gflw törölve lett, valamint megszűnt a GTA IV és GTA EFLC steamen, meg a rockstar oldalán, már csak GTA IV Complete edition-t lehet megvásárolni.



Kérdésedre: én is most vettem meg a GTA 4-et, nekem jól ment. Először próbáld meg újra rakni a rockstar games launchert aztán a játékot ha nem jár sikerrel. Az is lehet, hogy mikor próbáltad túlterhelt volt a szerver.

2020. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most frissít a launcherem, frissisd te is lehet javítja a gondod.
2020. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott a probléma.
2020. júl. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!