Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az egyik fiókomon hackelek...

Ha az egyik fiókomon hackelek CS:GO-ban, akkor a másik accomat van esély, hogy VAC-olják?

Figyelt kérdés
Van az egyik profilom, ami több száz eurót ér, és csináltam egy másikat ami haverokkal wall-hackelünk (funból, és nagyon leplezzük) ha valahogy rajönnek, és ki VAC-olják azt a fiókom, akkor a másikat is ki fogják? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. júl. 18. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha új Steam fiókot csináltál és megvetted ott is a játékot, akkor megmarad a másik. Egyébként az is repül.
2020. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: a CS:GO lassan 2 éve ingyenes.


Ha megadod a Steam Guardhoz a telefonszámod, és bannolnak a játékból, akkor az összes többi fiókból automatikusan bannolni fognak, ahol ugyanazt a telefonszámot használod a Guardhoz.

Az teljesen mindegy hogy nyilvánvaló módon vagy sunyiban csalsz, a VAC a játék fájljaiban bekövetkezett változást figyeli és nem a viselkedésed. Mivel a csalás módosítja a játék fájljait, idővel bannolva leszel. A rendszer úgy van megcsinálva hogy nem azonnal tilt, hanem időszakonként, így nem tudod vagy nehezebb kiszűrni több csalás kipróbálása esetén hogy melyik miatt bannoltak.

A viselkedésed alapján az Overwatch felhasználók bannolhatnak, mikor valaki jelent téged. Ahhoz sem kell hülyének lenni, a mozgásod alapján lekövethető hogy te látod a fal mögötti játékosokat.

2020. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nincsen oda megadva steam guard, mert oda tenyleg csak ritkan jarunk hülyülni.
2020. júl. 18. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
...csak a haverokkal... Persze... Rohadjon el lábon az összes cheater!
2020. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Előbb utóbb biztosan megkapja az összes fiókod a VAC bant.
2020. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Mindig van egy "csak".


Csak a haverokkal just for the lulz. Csak kipróbáltam, hogy felismerjem, amikor ellenem használják. Csak a többi csaló ellen kellett.


Csak szívom, haver, nem terjesztem. Csak letöltöttem, nem nyúltam kisgyerekhez... Csak... csak... csak...


Ti tartjátok el ezt az egész rohadt csaló szubkultúrát.

2020. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!