Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet gta 4-ben Niko...

Hogy lehet gta 4-ben Niko sárga cometjét újra megszerezni?

Figyelt kérdés
GTA 4-ben megcsináltam azt a küldit, amikor Brucie-val elloptunk egy sárga comet-et(hasonló egy Porsché-hez) és versenyeztünk vele. Ezután Brucie ezt a kocsit nekem adta, én pdig elvittem a házam elé és a parkolóhelyre tettem, majd dobtam egy mentést. Amikor ma újra beléptem a játékba azt láttam, hogy nincs ott a kocsi. Hogy lehetne újra megszerezni a cometet, mert nagyon tetszik?

2020. júl. 29. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. De cometet lehet szerezni, pl azzal, ha egy ha sportkocsival vágtatsz Liberty City utcáin, akkor 60% hogy megjelen egy Comet is. (Algoquinn a legjobb hely erre).

Ha ellopod, beviszem a Pray N Spraysbe és addig festetted míg nem lesz sárga.

2020. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 a semmi szelleme válasza:
Cheat, nem blokkol semmilyen trófeát, de lerak Niko elé egy cometet. 2275550175,ezt be kell ütni a telefonba, és tárcsázni.
2021. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!