Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagram történetről van...

Instagram történetről van szó. Valaki tud segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval velem az a helyzet hogy még az instagram történetembe még sose raktam ki semmit. És most ki szeretnék rakni oda pár képet, meg mások történetét meg osztani(amibe engem jelöltek meg)

de nem tudom hogyan kell. Már elég régóta próbálkozok de nem sikerült rá jönnöm. Interneten is rá kerestem de nem adta ki.

Szóval kérem valaki el magyarázná, vagy egy linket küldene amiben lépésről lépésre le írja? Előre is köszönöm mindenki válaszát!



2020. aug. 5. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima képet akarsz kirakni sztoriba, akkor kattints a profilképedre, válaszd ki a képet, jelöld meg az embereket stb, aztán alul "A történeted"-re nyomj.

Ha megjelöltek a történetben, akkor arról automatikusan kapsz egy üzenetet attól az embertől, aki megjelölt. Erre rámész, és ott Elhelyezés a történetedben. Vagy ha látod a sztorit, amiben megjelölt, akkor ugyanígy rámész az Elhelyezés a történetben-re.

Kicsit össze-vissza lett, de azért remélem érthető :D

2020. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonon vagy tableten vagy, akkor az app kezdőlapján legfelül koppint rá (ha meg már van kinn storyd, akkor tartsd rajta az ujjad) a profilképedre.
2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 6. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!