Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölt képek a galériából:van...

Törölt képek a galériából:van valamilyen app/program ami bevállt hogy visszahozza?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Lomtár?
2020. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Disk Digger: [link]


Easus Recovery: [link]


De, ha van beépített lomtár a galéria alkalmazásba akkor ott kell, hogy legyen. Ha nincs akkor a fenti alkalmazások megérnek egy próbát, bár fogalmam sincs, hogy "root" nélkül működnek-e vagy sem.

2020. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs lomtár a telefonomon...vagy legalábbis nem láthatóan.A fenti programokat pedig sajnos már próbáltam,egyedül a disk digger kapart elő egy keveset.A playáruházas programokba már lassan beleöltem 10 órat de egyik sem működik.Van valami másik ötlet?
2020. aug. 9. 11:37
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Bármikor vissza tudod álítani a biztonsági másolatból...

Telefonok esetében minden felhőtárhelynél alapvető szolgáltatás a képek szinkronizálása; csak engedélyezted valamelyiknek...

2020. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Onnan vettem a lomtárat, hogy számítástechnikai kategóriában van a kérdés.


Nem tudom, milyen telefonod van, de pl. a HUAWEI gyári Galéria alkalmazás használ egyfajta "lomtárat".


Ha a belső tárhelyen voltak a képek, és azokat törölted, majd a "helyükre" elkezdtél letölteni Play-ről, vagy bárhonnan, akkor azokat jó eséllyel már nem látod viszont. (Mivel már fizikailag is más van a helyén)

2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!