Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fel lehet biztonsági mentésből...

Fel lehet biztonsági mentésből az iTunes-t húzni?

Figyelt kérdés
Most lett új gépem és újra le kellett töltenem az iTunes-t, aminek a könyvtárában ugye nincsenek meg az eredeti zenéim és ha szinkronizálni akarnám vele a telefont, akkor töröl minden zenét a telefonról és a jelenlegi iTunes-ban lévő zenéket tenné rá. Nyilván megvannak a zenéim külön a számítógépen és tudom, hogy csak be kell másolnom a jelnelegi iTunes könyvtárba, aztán újra rá tenni a telefonra, viszont elég sok zenéről van szó, egyszer már ezt végig kellett csinálnom, mert akkor új telefonom volt és nagyon hosszú idő volt minden zenét újra rá másolni. Olvastam több mindent ezzel kapcsolatban, de arról nem találtam infót, hogy lehetséges e egy biztonsági mentésből, amit most csináltam a számítógépre, az iTunes-ba bemásolni a zenéket, úgy, hogy ez ne járjon egy nagyon hosszú szinkronizálási idővel?

2020. aug. 15. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem...

volt a Mac-ról biztonsági mentés és az új gépre akarod at feltenni?

hajrá! minden beállítás, fájl ugyanott és ugyanúgy lesz!

2020. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Mac-ról volt, Windows-t használok és most az új gépen csináltam egy biztonsági mentést a telefonról
2020. aug. 21. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!