Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni jobban digitálisan rajzolni? (rajztáblával)

Figyelt kérdés
Most pl. olyasmire gondolok, hogy hogyan kell színezni, árnyékok, fények, textúrák.

2020. aug. 19. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem digitálisan tudsz?
2020. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy le tudok rajzolni dolgokat elég jól, ha van miről lemásolni, mivel ott alapból odarajzolták az árnyékokat meg ilyesmiket, és én úgy szeretnék megtanulni, hogy ne kelljen másokról másolni
2020. aug. 19. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi mesterre
2020. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami oktató anyagot, hogy hogyan kell ezt gyakorolni. Angol nyelven tele van vele a Youtube, lehet hogy magyar is van.
2020. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Ha megszokod a táblát, nincs érdemi különbség a papíron való rajzoláshoz képest – legfeljebb az, hogy akármeddig kínozhatod a rajzot, illetve össze-vissza zagyválhatod a különféle rajzeszközöket. De az utóbbitól szerintem érdemesebb tartózkodnod, és többé-kevésbé megmaradnod a valóságban is elképzelhető megoldásoknál. Egyszerű rákereséssel sok magyar nyelvű videót is találhatsz:

[link]

Angolul meg rengeteget. Nekem az egyik kedvencem Stan Prokopenko csatornája:

https://www.youtube.com/channel/UClM2LuQ1q5WEc23462tQzBg

2020. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Először tanuld meg használni a programodat. Nézz róla tutorialokat.

Színezés, textúrák stb. Ezekről dögivel találsz tutorialokat youtube-on és pinterest-en.

2020. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!