Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan jegyzet alkalmazás...

Van olyan jegyzet alkalmazás amit össze tudok kötni az emaillel és ha két eszközről használom ugyan azt lehet rajta látni?

Figyelt kérdés
A telefonomat szervizelni kell, de egy csomó fontos nagyon fontos jegyzetem van, amit nehéz lenne egyenként át másolni. Könnyebb lenne ha egy alkalmazáson belül ezt meglehetne oldani. Van ilyen program amit pl a google play áruházból letölthetek?

2020. aug. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
google keep
2020. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a gugli keep tényleg jó

milyen telefon?

2020. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh, azt töltöttem le, de valami nem működik. A telefonon elmentem a jegyzetet, de a tableten nem látszódik. Amúgy Huawei p20 lite és egy régi Samsung tabletről van szó.
2020. aug. 28. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Most meg néztem másik eszközről is és ott sem látszódnak a jegyzetek. Ez mitől lehet?
2020. aug. 28. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

nem töltődtek fel a jegyzetek.

be vagy jelentkezve a telefonon?

van net?

2020. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen és igen :/
2020. aug. 28. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a keep pont arra valo, amire neked kell. Nincs letiltva a szinkronizalas? Esetleg asztali geprol siman megnyitva a keep.google.com cimet, akkor se latszanak?
2020. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal az e-mail-lel vagy bejelentkezve?
2020. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!