Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elvégeztem az E-Titanon...

Elvégeztem az E-Titanon az E-learning kresz tanfolyamot. Letöltöttem a tanfolyam igazolás lapot, de mit kell vele csinálni ? Ki kell nyomtatni ? Vinni vizsgára ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 15:14
 1/5 anonim válasza:
Semmit! Elvileg az autóssuli is látja. Szólj nekik és adnak időpontot. A vizsgára nem kell vinni de jó, ha van otthon kinyomtatva belőle.
2020. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Um lécci ne mond meg nekem hogy mit csináljak, ne csicskáztass.
2020. aug. 29. 18:28
 3/5 anonim válasza:
Te kérdezted már bocsánat!
2020. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#Kérdező:


Nem tudom, mire fel a #2-ben írt kiakadásod!

De a #1-es egyébként leírta a lényeget.


Látszik a sulinál és a KAV (NKH) is látja.

Magát a vizsgát pedig 2 úton indíthatod.

1. Online, befizeted az e-titán rendszerében kártyával a 4.600-at és jelentkezel a vizsgára (egyszerre csak az éppen aktuális, szabad hellyel rendelkező vizsgaidőpontot látod; a következőt csak akkor fogod, ha ez már betelt, vagy lejárt a határidő; tehát nincs lehetőséged több közül választani)

2. Személyesen az autósiskolához bemész, és kérsz vizsgaidőpontot, természetesen befizetve akár kp-ban a vizsgadíjat. Ebben az esetben viszont szinte biztos (mivel nem fognak ott tölteni veled több percet, főleg ügyfélfogadási csúcsidőben), hogy nem az aktuálisan online láthatóra, hanem a következőre fogsz kapni, és csak később kapsz e-mailt a sikeres jelentkezésről.


A vizsgára nem kell magaddal vidd. Egyszerűen csak elbattyogsz majd a Petzvál-ba (ha budapesti vagy) az időpontra, ott pedig az információnál elmondod a neved és hogy melyik időpontra jöttél, elmondják merre van a terem, ott pedig majd a "vizsgabiztos" név szerint fog szólítani és a megfelelő számú géphez leültetni. Majd Hajrá!

2020. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es! 1-es vagyok! A választ én sem értettem. Semmi rosszat nem írtam benne.
2020. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!