Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tableten elérhető rajzos program?

Tableten elérhető rajzos program?

Figyelt kérdés

Digitális rajzolással szeretnék komolyabban foglalkozni, de nem szeretnék rajztáblát, mert annak nincsen kijelzője (hiába dicsérik annyian a Wacom táblákat), se Ipad Pro-t (amin elérhető a Procreate program), mert azt én nem tudom kifizetni. Ezért egy sima tabletre gondoltam, ahhoz illő rajztollal (nem tudom ennek a nevét), csak nem tudom, hogy androidon van-e a Procreate minőségéhez hasonlóan jó rajzos program.


Előre is köszönöm a választ!



2020. szept. 2. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

ibis Paint X

Egyetlen apró hibája van, hogy a legtöbb ecset fizetős, de ha egy reklámot megnézel, az összes elérhetővé válik 18 órára, szóval fél percet egy nap simán fel lehet rá áldozni.

2020. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó programot használok. :D Telefonom ezt szoktam és tényleg jó, annyi hibája van, hogy a telefon kisebb kijelzője miatt csak kis rajzokat lehet vele keszíteni. De akkor köszönöm, ezt fogom használni tableten is.
2020. szept. 3. 07:25
 3/3 Aina-chan válasza:
Medibang Paint. Nem egy Procreate viszont ezzel is lehet nagyon klassz dolgokat alkotni, rengeteg ecsete van (a vonalrajzhoz nagy kedvencem a pen (sharp), ráadásul nagyon könnyű kezelni.^^ Egyébként a Wacom gyárt kijelzős rajztáblákat, de az áruk elég húzós.
2020. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!