Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA IV The Complete Edition-...

A GTA IV The Complete Edition-ben miért nem tudom leinteni a taxit?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem meg a játékot PC-re a Steamen. Alig játszottam vele vagy 5 órát és még csak az "Első randi"(First date) című küldetést csináltam meg ami a 3. Vagy 4. küldetés. Többnyire csak ismerkedtem a várossal.


Tudom hogy lehet taxi fuvart kérni, úgy hogy leinted a taxit. Hiába nyomom az "E" gombot(ami az akciógomb) nem történik semmi. Ezt követően, ha nyomom hosszan az "F"-et akkor is kirángatom a sofőrt és nem utasként szállok be.


Jelenleg az első telefonom van még, amit Romantől kaptam és vagy 4 küldetést csináltam. Ezzel kapcsolatos a dolog, hogy még nem enged taxizni vagy valami féle bugról van szó???



2020. szept. 6. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bull in a China Shop küldetés után lehet ezt megtenni.
2020. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad volt köszönöm. Csak feltételeztem, hogy egyből lehet, mint frissen érkezett "túrista" :D
2020. szept. 8. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nm
2020. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, elég kár, hogy addig nem lehet :/
2020. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van neki valami " magyarázata " a történetben, valami apróság, de az már nem rémlik.
2020. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!