Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Hogyan tudom megoldani...

Lackov96244 kérdése:

Üdv! Hogyan tudom megoldani a viber-előzmények(üzenetek, képek) átvitelét az egyik eszközről egy másikra?

Figyelt kérdés

A mobiltelefonban, a viber alkalmazáson lévő összes eddig írt és kapott üzenetet és képet szeretném átrakni a tabletemre.

Letöltöttem a tabletre a viber alkalmazást, majd megadtam ugyanazt a telefonszámot ami a mobilomban lévő sim kártyához tartozik és ezt követően a QR-kód beolvasás-elfogadás is megtörtént a két készülék között, de valamiért mégsem jelenik meg a mobilon lévő cuccból semmi a tableten.

A mobilon lévő viber automatikus biztonsági mentésre van állítva.

Mit kell tennem ahhoz, hogy a mobilomon lévő dolgok megjelenjenek a tableten is? Szeretnék segítséget kérni, mivel nem vagyok jártas a témában!

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Viber #viber-előzmények átvitele másik eszközről
2020. szept. 11. 18:25
 1/1 KriszATüzes válasza:
Véleményem szerint csinálj egy biztonsági mentést. Készítettem egy Microsoft email címet s bejelentkeztem OneDrive-on majd a viber biztonsági mentését OneDrive'ra raktam. Ha más készüléken is ugyanígy jársz el , akkor véleményem szerint sikerülhet. Még sosem próbáltam ,de egy próbát megér :)
2020. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!