Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom eltávolítani...

Miért nem tudom eltávolítani a játékot?

Figyelt kérdés

Van ez a játék: Lego Batman. Le akartam törölni hogy újratelepíthessem, de nem engedi, ezt írja ki mikor elindítom az eltávolítót: "Error Number: 0x80040702 Description: Failed to load DLL: GameExplorerHelper. Setup will now terminate."

Ez mi a kegyes halál? Sem a saját eltávolítója futtatásával, sem a CCleanerrel, sem pedig a fájlmappa "erővel" történő kitörlésével (értsd: Program FIles-ban kikeresem, jobb klikk, törlés, lomtár kiürít) nem érek célt, továbbra is ezt a szart írja ki, már forr az agyvizem. A komplett rendszert azért nem akarnám újrarakni emiatt. Valakinek van ötlete ez micsoda és hogy lehetne megoldani hogy törölhessem? Kösz előre is!



2020. szept. 15. 14:08
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Start menü/Regedit itt megkeresed ezt a bejegyzést: "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\Installer\Products\DFAD2CEE8555CA04E8C905508C8F018E". Jobb gombbal rákattintasz, és Delete/Törlés. Utána elvileg törölhető.
2020. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbáltam, de a products mappában nálam nincs olyan hogy "DFAD2CEE8555CA04E8C905508C8F018E".
2020. szept. 15. 14:26
 3/8 Dongaben ***** válasza:
Demo, vagy teljes verzió?
2020. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljes játék.
2020. szept. 15. 14:37
 5/8 Dongaben ***** válasza:
Akkor elvileg az "Uninstall" töröl mindent. Újraindítás volt? Próbáld meg, hogy újratelepíted a programot, és indítás nélkül uninstallálod. A törlés előtt húzd ki a hálókábelt, hogy véletlenül se akarjon felmászni a NET-re. Más tippem nincs.
2020. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt próbáld meg: [link] Én ezzel minden törölhetetlen mappát és fájlt le tudtam pucolni.
2020. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra és utána le tudod törölni, elméletileg...
2020. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki, azért nem válaszoltam ilyen sokáig mert végül rendszerújratelepítés lett a dologból, most végeztünk. Előtte megpróbáltuk az újratelepítést is, de a telepítő indítására is az eltávolítót kezdte el futtatni és ugyanide jutottunk. Végül a korábbi biztonsági mentés mellett tettem le a voksot, azt megcsináltuk, mostanra lett kész. Aki esetleg olvassa ezt, egy imát mormoljon el hogy ő sose fusson ilyesmibe, kegyetlen volt hogy nem lehetett tőle megszabadulni. Ráadásul láthatatlan meghajtón volt, a H meghajtón létezett elvileg pedig nincs is H meghajtó, a virtuális meghajtókkal együtt sem. Rémálom...
2020. szept. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!