Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám telepíteni a...

Hogyan tudnám telepíteni a drivereket?

Figyelt kérdés
A laptopom ASUS Vivobook 15 X512DAP. Az ASUS oldaláról letöltöttem minden drivert, minden lépést úgy csinálok, ahogy a leírásban és mégsem megy egyik sem. Tálaltam egy Driver Booster nevű programot is, de ez ugye nem megy addig, amíg nem megy az internet..
2020. szept. 19. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán jó lenne, ha esetleg az operációs rendszer típusát is szíveskednél megosztani velünk.
2020. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, elfelejtettem.

Windows 10 Home, 64 bit

2020. szept. 19. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Bocs, de azt passzolom. Nem ismerem.

2020. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőre a chipset drivert próbáld telepíteni.
2020. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

[link]

ASUS weboldalán ehhez a típushoz háromféle vezetéknélküli driver is letölthető. (Realtek, Intel és Qualcomm-Atheros)

Talán nem a megfelelőt próbáltad. (bár a telepítők általában hibát jeleznek, ha nem találnak kompatibilis eszközt)


Elsőnek ellenőrizném, hátha ismeretlen hálózati eszközként szerepel-e még mindig:

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > sárga felkiáltójeles (Egyéb kategóriában szereplő) eszköz van?

Ekkor hardverazonosító alapján is keresgélnék:

[link]


Sajnos ennél a modellnél nem látok LAN csatlakozót, így a kábeles kapcsolat kiesik.

2020. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

A driver telepítőket ajánlott emelt jogokkal indítani, - kicsomagolás után a telepítő alkalmazáson jobbegérgomb > Futtatás rendszergazdaként


Vagy kézzel is megpróbálhatod:

Eszközkezelőben a megfelelő elemen jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Illesztőprogramok keresése a számítógépen tallózással > betallózod a kicsomagolt driver mappáját > Tovább.

2020. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eredeti Windows 10, aktiválva? Mert én kb. 200-szor telepítettem, és mindig automatikusan felrakta a legújabb drivereket, ha be volt dugva az Ethernet kábel.
2020. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!