Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 indítása közben a...

Windows 10 indítása közben a Microsoft bejelentkező ablak felugrik. Hogy/hol lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném állandóan a jelszót beírni, másképp pedig nem indul el a Windows. A pin kódos dolgot azt át tudom ugrani utána.

2020. szept. 26. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

start, fiókbeállítások, bejelentkezési lehetőségek stb és nem adsz hozzá microsoft fiókot, csak síma felhasználó fiók és nem raksz rá jelszót :)

2020. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már hozzá lett adva, viszont nem tudom eltávolítani. Sehol nem látok ilyen opciót. Annyira jutottam, hogy pin kóddal tudjak bejelentkezni, ez gyorsabb. De szerintem majd újra rakom az egész Windowst. Életemben nem kínlódtam még ennyit ilyesmivel. :D
2020. szept. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!