Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Teamset hogy lehet...

Microsoft Teamset hogy lehet kivenni az automatikusan induló programok közül?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, és hiába szedem ki az msconfigban, pár nap után megint elindul magától. Nem használom közben, nem szoktam megnyitni, de véglegesen törölni sem szeretném, hátha valamikor szükség lesz rá.
2020. okt. 11. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem használod és soha nem nyitod meg, akkor mi az istenért nem törlöd le? Ha valamikor szükség lesz rá majd letöltöd, internet nélkül úgyse működik.
2020. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ctrl+alt+Del -> feladatkezelő -> Indulás -> Microsoft Team kijelölés -> Letiltás.
2020. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs Indulás fül, csak Folyamatok, Szolgáltatások, Teljesítmény, Hálózat, Felhasználók.
2020. okt. 11. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Teamsben letiltani az automatikus indítást.
2020. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Futtatás -> Beírod: msconfig -> A megjelenő ablakban megtalálod az automatikusan induló programokat, ott le tudod tiltani.
2020. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: köszi, ezt alkalmaztam eddig, de valamiért mindig visszapofátlankodik:)
2020. okt. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!