Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10-en xbox game barral...

Win10-en xbox game barral hogyan lehet rögzíteni asztalt, mindent? Tehát nem csak a játékot?

Figyelt kérdés

"A játékfunciók nem érhetőek el a Windows asztalon és a Fájlkezelőben. Az asztal közvetítésének elindításához indíts el egy játékot, majd a közvetítés beállítása során válaszd az..."


Ennyit ír ki, ha nem egy program/játék ablakában próbálsz rögzíteni. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni? Hogy asztalt is felvegyen, meg mindent? Tehát még lehet is elvileg, csak bugos és nem írták ki teljesen a mondatot, pont a lényeg hiányzik. Sehol magyar és külföldi guglizásban, youtubeon nem találok választ erre. Nem akarok külön programot letölteni emiatt.

Már minden beállítást néztem mindenhol, semmi beállítás, se felvétel közben, én nem értem...



2020. okt. 27. 08:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!