Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitene valaki (ccleaner)??

Segitene valaki (ccleaner)??

Figyelt kérdés
Nemreg cserewltem Windowst es mondta valaki rakjam fel ezt a programot,mert ez ossze szedi a netrol meg mittudom en honnan a szemeteket amiket le tolt a gep.A sutiket meg ilyesmi.Az lenne a kerdesem,h en elfelejtettem fel tenni es mar sokat neteztem azota.Ha felteszem,azokat is osszekeresi amik eddig lerakodtak a gepemen?

2020. okt. 28. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azokat tudja keresni, ami már az előző tevékenységből a gépen maradt (előzmények). A jelenlegi dolgokat nem is tudná törölni, mert akkor épp fut a böngésződ, és be kellene zárni. Ha pedig bezárod, akkor már előzménynek fog számítani.

Túl gyakran nem is érdemes a programot használni, mert a folyamatosan igénybe vett dolgokat is törölni fogja, amit újra létre fog hozni az adott program amit használsz, így csak feleslegesen dolgoztatod. Pár havonta, fél évente bőven elég futtatni, addigra gyűlhet össze olyan mennyiségű és már nem használt adat, amit törölni lehet.

2020. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ertem koszi :)

Egy vagyont adtam ki erre a gepre es feltem most miondentol :D.Van benne 8 giga ram de sokszor annyira dolgozik mintha 100 dolgot csinalna egyszerre.Gondoltam ha ccleanert is hasznalok,akkor nem fagyogatna ennyit.

2020. okt. 28. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Válts Brave böngészőre, és állítsd be a "hosts" listádat a


system32/drivers/etc mappában.


jegyzettömben lehet szerkeszteni, a neten találsz hozzá feketelistás domaineket amikről a reklámok jönnek.


A "Speciális rendszerbeállításoknál" állítsd a legjobb teljesítményre.


A "speciális" fülön tedd a processzorteljesítményt a "háttérszolgáltatásokra".


Környezeti változóknál töröld a Local TEMP eket


Használj memória managger programot pl: Ramidle.

2020. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dcmocnfg.exe-t futtasd le a cmd-ből (parancssor), vagy a powershellből, és a számodra felesleges szolgáltatásokat kapcsold le, tiltsd le.

Találsz ezekről is listát a neten, de van rövid leírásuk is a konzolon.

2020. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mégtöbbet akarsz "hangolni" akkor tedd fel a Winaero Tweaker-t, és hajrá!
2020. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem SSD van a gépben nem Hdd...
2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akár naponta lefuttathatod:

[link]

2020. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi a sok segitseget :)

A Wisecare-m volt regen de alig lehetett rajta hasznalni valamit.Mindenert penzt kert,h aktivaljam.De megprobalom megint.

2020. okt. 29. 04:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a free változat, nem két pénzt.
2020. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!