Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki az akit idegesitenek az...

Ki az akit idegesitenek az ilyen va'llaszok, amikor crack/serial-t keres?

Figyelt kérdés

-İllega'lis!

-Vedd meg!

-A doboza'n megtala'lod!

-İngyene'lö!

-A bolt polca'n keresd!


(Biztonsa'gi programokna'l mege'rtem!)


Sokan me'rtnem mondja'k meg? ,mi fa'j nekik ebben? Neme'rtem... :S

:))


2010. aug. 9. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert én például súlyos pénzekért megveszem, de te meg csak lewarezolod ingyen.
2010. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Mikor néhány rendőr az ajtódon fog kopogtatni a sok ilyen kérdés miatt (amiből IP cím alapján lenyomozhatnak) akkor én is azt fogom kérdezni, hogy neked mi fáj ebben? :)


Amúgy nem mondom, hogy használj eredeti szoftvereket, de nem ide való kérdések ezek. Létezik számos warez oldal, vagy torrent oldal, ahová inkább valók az ilyen kérdések.

2010. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vérgibbon ***** válasza:

Elsőnek igaza van, megveszem pénzért, van serial, javítás, nincs gond, van játék.


warez, torrent = crack, serial, másolásvédelem, anyázás, nem működik, másik crack (egy hét múlva) az sem működik, új driver hátha avval működik. Én már a játék felénél vagyok, te meg még mindig anyázol. Nem jó az egész, másik torrent, nem jó a serial, gyakorikérdések.hu -İllega'lis!

-Vedd meg!

-A doboza'n megtala'lod!

-İngyene'lö!

-A bolt polca'n keresd!


Én éppen a főellenséget gyakom az utolsó pályán, te meg még mindig itt könyörögsz a serialért.

2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem eddig mindig minden jol ment!


szoval 1.,2. Teha't ti irigyek vagytok!

mivel 20.000 Ft-ot fizettek fölöslegesen. Mert nem dudja'tok haszna'lni a torrenteket :)


A ti fejetekben le'vö szerv ezt induka'lja: ---> (Ha e'n fizetek e'rtre fizessen ma'sis! Rohadjon meg akinek ingyen sikerül)

2010. aug. 9. 20:32
 5/18 A kérdező kommentje:
bocs nem a 2. hanem a 3. de tök m1
2010. aug. 9. 20:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja majd biztos bekopogtat a rendőrség mert torrenten letöltötted a Super Mariot -.-˝ Letölteni és használni nem illegális, csak feltölteni és pénzekért eladni a másolt játékokat...


Az fáj nekik ebben hogy bunkó parasztok, akik mindenbe belekötnek.

Én ha látok ilyen kérdést:

a) normálisan válaszolok

b) hogyha a googleben az első találat már jó akkor én is bunkózok

c) továbbmegyek a kérdésen


Az meg egyszerűen hülye aki megvesz egy fifát 17ezerért a tescoban. De akik most eddig válaszoltak azokse veszik meg tízezrekért a játékokat nehogy azthidd. Ugyanúgy most is kötöszködnek...

2010. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Én éppen a főellenséget gyakom az utolsó pályán, te meg még mindig itt könyörögsz a serialért."



Én már régen megcrackeltem a játékot, te meg mehetsz a jóistenhez, ha nem megy az UBI online aktivációja. És még kifizetted rá a gatyádat is.

2010. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vérgibbon ***** válasza:
Soha nem volt még problémám semmilyen weben keresztül vásárolt programmal sem. Lehet, hogy szerencsém volt, de lehet, hogy a gépemen nincs semmilyen illegális program, amelyek gondot okoznának.
2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Oberle Gábor ***** válasza:
Teljesen felesleges crackelni! :) Én eddig minden feladathoz találtam tök ingyenes programot, amire pénzt se kell költeni és feltörni sem kell! :) Na, ki az okosabb? :D
2010. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Programot e'n is mindig a Free-t löltöm le kive've OP rendszer Windows az pe'nzes a linux pedig nagyon szokatlan nekem e's sok program csak a WİNE alkalmaza'ssal meg :S


Microsoft Office ---> Open Office

Virusirto ---> Avast 5 Free + Zone Alarm Free

de van mikor nem tala'lok ingyenest csak serial-osat e's ha nem tala'lom meg megke'rdem itt gyk.hu-n

erre a csoda's va'llaszok: VEDD MEG VAZZE!

2010. aug. 10. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!