Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik működőképes hangszín...

Létezik működőképes hangszín kiemelő program Windowsra?

Figyelt kérdés

Eddig a Sonic Studio 3-at használtam, de az hol működik, hol nem. W7-nél és W10-nél se jó, egyik verziója sem. Viper4Windows szintén, abból már működő verziót sem találok. Létezik bármilyen normális, működőképest program, amivel ki tudnám emelni a magas hangokat Windows alatt? (Nem equalizer!)

W7-re, és W10-re egyaránt. Megspórolnék egy hangkártya árát, de ha nagyon nem lesz, inkább veszek...



#Windows #booster #Sound Booster #hangszínkiemelő
2020. nov. 2. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

EqualizerAPO


Ne tévesszen meg a név! Ha akarsz, vst plugint is pakolászhatsz bele, és úgy már bőven van miből válogatni ingyenesek közt is, mondjuk [treble] enhancer címszó alatt.

2020. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de sajna nem hozta meg a várva várt sikert. :(

Mindenesetre köszönöm!

2020. nov. 5. 18:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Hol akadt meg a dolog?
2020. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Felraktam, beállítottam, de nem azt a "hatást" adja amit szeretnék.
2020. nov. 6. 22:48
 5/19 anonim ***** válasza:
Oké, nekem meg bármire jó. Nyugodtan kérdezzél! :]
2020. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljuk meg, hátha csak én voltam ügyetlen. Kéne egy beállítás (vagy egy VST plugin), amivel semmi más hangszínhez nem nyúlok, csak "boostol" rá magasat.
2020. nov. 7. 21:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Free vst Exciter lenne a keresőkifejezés, ha a felvételből hiányzik magas, ha viszont a hangrendszeredet kompenzálnád, akkor csak belöksz egy high shelf filter belső effektet, és valahol 7k körül ráemelsz 2-3dB-t kezdetnek.
2020. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
S ezt az effekt csodát hol találom?
2020. nov. 10. 20:25
 9/19 A kérdező kommentje:

Ja várj megvan. Wow, ez így sokkal jobb! XD

Asszem jó lesz ez. Köszönöm szépen! 😀

2020. nov. 10. 20:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem szűkítem a kört, erősen ízlés dolga, melyik tetszik. Nagyon örülök, hogy jó lett, igazán nincs mit!
2020. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!