Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy word-ös dokumentumot nem...

Egy word-ös dokumentumot nem tudok megnyitni az új gépemen microsoft wordben, csak wordpadban. Miért?

Figyelt kérdés
Előző gépemen csináltam Microsoft Wordben, amit le is mentettem. Most, amikor pendrive-ról letöltöttem a gépemre, csak wordpadben hajlandó megnyitni. Rámentem, hogy társítás és ott kiválasztottam a wordöt, de helyette csak letölti ugyanazt a fájlt, amit szintén wordpadben nyit meg. Hogyan tudnám megnyitni Microsoft Wordben újra?
2020. nov. 3. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
wordben próbáltad a megnyitás gombbal megnyitni?? mi a kiterjesztése? (jobbklik tulajdonságok és ott .doc?) Régi gépen is ugyan ilyen word volt?
2020. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, de nem, a régi gépen nem ilyen word volt. Most csak valami borzalmas online wordöt használhatok. A régi, rendes word nincs is, és nem is lehet letölteni.
2020. nov. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!