Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nyit meg és kezel a...

Miért nyit meg és kezel a Word egy bizonyos dokumentumot irtózatosan lassan?

Figyelt kérdés

Van egy 9 oldalas órai jegyzetem, amit az utóbbi napokban egyre elviselhetetlenebbül kezel a Word a többi szövegszerkesztő programmal együtt. Más dokumentumokat, egész könyveket képekkel és táblázatokkal gond nélkül megnyit és a szerkesztés is megy, ahogy mennie kell, de ebben az esetben egy karaktert bevinni is több másodpercbe telik.

Valaki találkozott már hasonlóval? Mit kéne tennem, hogy ez a probléma megszűnjön?


A dokumentum kizárólag egységes betűtípussal írt szöveget tartalmaz, formázva ugyan van (kövérrel szedett címek, néhol színes kiemelések), de a "legspeciálisabb" dolgok benne a nyíl karakterek.

Próbáltam megváltoztatni a formátumot és részenként bemásolni a szöveget egy másik dokumentumba, de nem volt hatásos.



2020. nov. 16. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mentés másként, próbáld meg új dokumentumként elmenteni az egészet.

A mérete mekkora? a .docx tömörített formátum és lehet ezért is, de ilyen kis dokumentum esetén meg ha még képeket se igazán tartalmaz, nem kellene hogy ilyen legyen, lehet valamiféle adatsérülés vagy nem tudom mi keletkezett benne.

2020. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A formátum megváltoztatása alatt a mentés másként dolgot értettem 😅

A .docx-es és a .odt-s verzió is csak 20 kB-os.

Adatsérülés lehetséges úgy, hogy még az elején Google Drive-ra feltöltve vittem át erre a gépre? Akkor még csak max. két oldalas lehetett, a maradék 6-ot gond nélkül hozzáírtam és csak az utolsónál kezdődött ez a lassulás.

2020. nov. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!