Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egyszerűen...

Hogyan tudom egyszerűen törölni a spotify előfizetésemet?

Figyelt kérdés
Be regisztráltam spotify-ra, de csak 30napig szeretném használni, szóval még a fizetés előtt le kellene mondanom, viszont nem találok erről információt

#Spotify #Hogyan kell törölni?
2020. nov. 18. 14:23
 1/3 belapus ***** válasza:
100%

Borzasztóan nehéz volt megtalálni...


[link]

2020. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen szolgáltatásokra mindig úgy regisztrálok, hogy egy virtuális kártyát adok meg fizetőeszközként, amit csak ilyesmire használok, és regisztrálás után letiltom az online fizetést. Amikor lejár a próbahónap és megpróbálja leemelni a havidíjat, letilt nekik fedezethiány miatt és megszüntetik az előfizetős szolgáltatást.
2020. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A link használható, tudtam törölni a fiókot. Egy chat robottal beszéltem, kérem a fiók törlését, angolul. Néhány kérdést feltett és törölte.
2023. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!