Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spotify letöltő programon...

Csakegyesely kérdése:

Spotify letöltő programon miért nem indul el a letöltés?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám a Spotify letöltő (Ondesoft Spotify Converter) programmal, hogy el lehet indítani, de amikor beillesztem a Spotify-os URL-t utána nem adja be a letöltési lehetőségeket, csak üresbe járatja az URL sávot. Próbáltam többször is újratelepíteni, de ugyanez a hiba jelentkezik folyamatosan azóta, amióta tart. Tisztességet árat fizettem ahhoz, hogy letudjak tölteni bármilyen zenét a Spotify-ról. Egyszerűen nem tudom sehogy kibogozni, hogy mi lehet a probléma. Aki tud nekem segíteni, szépen megkérem őt, hogy írjon nekem!

2020. nov. 27. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól sejtem, ez a Spotify downloader nem egy hivatalosan, a Spotify által támogatott program.

Ebből kifolyólag azt tudom elképzelni, hogy a Spotify letiltotta ezt a programot, és azért nem működik.


A megoldás az, hogy előfizetsz a Spotifyra, és a hivatalos Spotify alkalmazáson keresztül hallgatsz zenét, akár offline is.

2020. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Spotify ma nagyon nincs a helyzet magaslatán. Az asztali app nem indul el, a webes lejátszó pár másodperc után megszakad és hibát ír ki... szerintem ezért.
2020. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmesz ncorera vagy rutrackerra és szépen leszeded jobb minőségben :)
2020. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!