Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD Radeon szoftver nem indul...

AMD Radeon szoftver nem indul el a gép indításakor, nem jelenítni meg a rejtett ikonoknál, nem engedi megnyitni, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja nem indul el az AMD szoftver a gépemen.. ha jobb egérrel kattintok akkor ott ki írja, de nem indítja el csak tölt. és lent sem jelzi ki a tálcán, a rejtett ikonoknál.. 1 - 2 hete frissítettem a drivert egyébként. most ez letöröltem, és leszedtem a legfrissebbet, fel is tette elvileg, megvolt a resi is, de ugyanúgy semmi. és a ram használatom is 24% a 27 helyett.. tipp? Az eszköz kezelőben töröltem le egyébként, és be pipáltam a kis ikont is. Utána leszedtem a leg frissebbet, telepítés előtt is volt resi és utána is. játékok ugyanúgy mennek most is, de a programot nem tudom megjeleníteni. Windows 10 64 RX 460

2020. nov. 28. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Futni fut gondolom, csak valamiért nem tudom megnyitni.. Lehet hogy a CCleaner törölt valamit? tippeket előre is köszi.
2020. nov. 28. 18:34
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Program Files/ATI Technologies/ATI.ACE/Core-Static/amd64/CLIStart.exe


es ha kozvetlen inditod el a programot akkor se tolt be?


valoszinu nem tisztan torolted le

torold le es nez meg mindent semmi se maradjon torolj le mindent

akkor hasznald a ccleanert

torolj minden Radeon os dolgot


ja nem catalyst van mar


de azert csak megtalalod hova van telepitve amit el kell inditani


de tiszta telepitessel probalkozz inkabb


[link]


costum unistall ra menjj es ott mindent loj ki


aztan telepiteskor is igy lenne jobb ha nem expressre mennel hanem minden lepest megneznel es latnad mi tortenik ha van amit magatol nem telepitene azt is feltudod igy vagy amire nincs szukseged azt meg nem

2020. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

*Custom Uninstall


Xy4

2020. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!