Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is okozott mostanában...

Másnak is okozott mostanában gondot a torrent? Vírusos lehet tőle a gépem?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a gépem, az újra is telepítettem a Torrent 3.5.5. és a telepítés után 2 nappal nem nyitotta meg a gép. Azt írta ki, hogy gyanús vagy vírusos elemet tartalmazhat. Eddig nem jelzett ilyet, a régebbi gépemen sem. Azóta már letöröltem, de az se volt egyszerű. És ha az a torrent nem megbízható, akkor milyen más jó program van még?

2020. dec. 1. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a µTorrentről beszélsz, akkor igen, jó néhány éve a kerülendő kategóriába tartozik.

Mivel megjelölted az nCore-t a kategóriákban, javaslom, olvasd el a Wikit, bele van írva, hogy milyen kliensekben lehet megbízni.

2020. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Adware -eket telepít az az µTorrent is, amit hivatalos oldalról töltesz le. Ezt persze számos víruskereső vírusnak jelöl. Ami meg x oldalról szedsz le más "meglepetéseket" is tartalmazhat.

A legutolsó használható µTorrent a 2.2.1 -es verzió volt, de az már a szakértők szerint nem biztonságos.


Én a qBittorrent -et használom. Ingyenes, nyílt forráskódú, reklámmentes, tud magyarul, van 32 és 64 -bites verzió is.

Szépen működik, még nem volt vele gondom.

2020. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!