Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner használatáról vélemén...

CCleaner használatáról vélemények? Jó vagy nem jó, mert összevissza írnak itt az oldalon erről?

Figyelt kérdés
Milyen beállítással jó, hogyan nem jó...tegyétek tisztába, akik értenek hozzá!

2020. dec. 1. 22:15
 1/7 Turismo ***** válasza:
60%

Szia!


Én már kb 14 éve használom és nekem eddig semmilyen problémám nem volt vele. Szerintem érdemes használni, mert a program lefuttatása után mindig jobb egy kicsit a rendszer teljesítménye. (nyilván nem lesz belőle villámgyors, de azért érződik). Én szoktam használni más termékeit is a Speccy-t és a Defraglert. A Speccyvel meg tudod nézni a gépeden, milyen alkatrészek vannak, mikor lett a rendszer telepítve stb.. olyan, mint az AIDA64 stb. A Defragler pedig egy töredezettségmentesítő program, amivel a winchestered állapotát is meg tudod nézni, teszteket hajthatsz végre, szóval én csak ajánlani tudom a használatát! :)

Remélem tudtam valamennyire segíteni a döntésedben!


Üdvözlettel:

Turismo

2020. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Felesleges eszköz. Winben van beépített eszköz minden funkcióját kihelyettesíteni.

Ha valaki rosszul használja még árthat is. A win beépített eszközei bolondbiztosabbak.

2020. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elkerülném. Rosszhírük van a felhasználói adatok gyűjtésével és kezelésével kapcsolatban, a tulajdonosuk egy olyan cég, ami igazoltan gyűjtött és adott el felhasználói adatokat harmadik félnek a felhasználók tudta és beleegyezése nélkül a vírusirtó szolgáltatásán keresztül.


A CCleaner szervereket is nem egyszer feltörték már, olyan is volt, hogy vírust telepítettek a CCleaner telepítőjébe.


Ugyailyen funkcióra használj inkább BleachBitet. Alaposabb munkát végez takarítás terén, és open source.

2020. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm; beépített eszközei bolondbiztosabbak..., milyen eszközre gondolsz nem ismerem?
2020. dec. 2. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire kellene?

Még nem írtad le.


Ha azt se tudod mire kell akkor végképp felesleges. ;-)

2020. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyasmire, amire a CCleanert használnám...
2020. dec. 2. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire használnád a Ccleanert?

De például Lemezkarbantartó (rendszerfájlok törlése opcióval).

2020. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!