Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges?? Üdv, a problémám...

Lacabástya kérdése:

Lehetséges?? Üdv, a problémám hogy az eredeti windows 7 (32 bit) et szerettem volna fejleszteni 64 bitesre de nem eredetire. Nos, sikerült is de a kamu win7 nem mindig működik rendesen és még sorolhatnám...

Figyelt kérdés
A régit szeretném vissza állítani és ahogy láttam a C meghajtóban, az nem is törlődött valamiért. Igen tudom, nagy f@szságot csináltam de tanultam belőle :/

2020. dec. 4. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Windows 7-alapú számítógép visszaállítása a Windows előző példányára a Windows.old mappából:

[link]

2020. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van ilyen mappám csak DVD m nincs hozzá amit elvileg bekéne rakni és újraindítani a gépet. Szerelő rakta rá a régit
2020. dec. 4. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj egy ugyanúgy használható Windows7 pendrive telepítőt a Windows USB/DVD Download Tool-lal:

[link]

2020. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerelő rakta rá a régit"

A vízvezeték szerelő..? ;-)


A win aktiváló kódja érvényes 32 és 64 bites verzióra is. Csak a verzió (home/pro) stimmeljen. Sőt nemcsak win7-hez hanem win10-hez is jó. Írd fel nehogy elvesszen (lekopjon).


Tisztán partíciótörléssel simán újratelepíthető.

[link]

Csak a drivereket is töltsd le a gyártó oldaláról és másold a pendrivera (főleg a lan és vga).

2020. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!