Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Old-Games.com-ról beszedhetek...

Old-Games.com-ról beszedhetek vírust?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten és láttam ezt az oldalt, csomó régi játék fent van.

Gondoltam elkezdek most játszani, mert ugye semmit nem tud csinálni az ember ebben a vírushelyzetben.

Olyan játékokat akarok amik 2000-2005 körüliek voltak és gyerekkoromban sokat játszottam velük, de már túladtam rajtuk.


Valaki ismeri az oldalt?



2020. dec. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a tippet, egész jó kis oldal.


Nem hinném, hogy teli lenne vírusokkal, de persze nincs kizárva, hogy egy-kettő előfordul.


Mellesleg milyen gépen akarsz ezekkel játszani, milyen operációs rendszer alatt, ugyanis, jelentős részük szerintem már csak valamilyen emulátoron (DOSBox, WinUAE, stb.) játszható, esetleg egy kis trükkel még élet lehelhető beléjük Windows alatt is.


Én például imádtam a Blood-ot (1997?), meg a Driver(1999?)-t, a Max Pain-t (2001?), de nem sorolom, mert oldalakat tudnék betölteni velük. Egyik jobb volt, mint a másik...

2020. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem én kicsit fiatalabb vagyok mint te, én amire most első körben gondoltam Medal of Honor Allied Assault a kiegészítőkkel együtt, aztán a Pacific Assault.

Amiket akkoriban nagyon szerettem a GTA3, VC, SA de ezek lemezen megvoltak és tavasszal végigis vittem őket.

2020. dec. 5. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt is találsz régi játékokat: [link] a software alatt. És tuti nem vírusosak.
2020. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hááát ezek is határesetek, esetleg keresd meg a GOG-os verziójukat, ha ezen az oldalon nem működnének az említett játékok.


A GTA III-al is sokat nyomtam, bár én nem vittem végig őket, csak jó volt velük hülyéskedni... :-) Azt hiszem abban volt, hogy távcsöves puskával le lehetett lőni a járókelők lábát és egy lábon ugráltak.

2020. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!