Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype-on miert rosszabb a...

Skype-on miert rosszabb a kepminoseg mint zoom-on?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem a Skye-ot, de vmiert rosszabb a videochat minosege mint zoom-on. Nem talaltam olyan beallitasokat amik ezen javithatnanak.

2020. dec. 23. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert tömöríti a képet, ahogy a hangot is agyon tömöríti.
2020. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. A hangal nekem nincs gondom bar lehet csak botfulu vagyok.
2020. dec. 23. 22:33
 3/7 A kérdező kommentje:
En idaig nem hasznaltam webkamerat, nem gondoltam hogy ilyen rossz minosegu a dolog. Azon is gondolkodom hogy a halozattal lehet a problema. Nem mai a routerunk, a ping neha brutal magasra felugral (1.000-2.000ms) es a letoltesi sebesseg is leesik neha 10Mb/s-re. Pedig csak 3-an hasznaljuk a netet.
2020. dec. 23. 22:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Nektek mennyire pixeles a zoom meg a skype?
2020. dec. 23. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik se pixeles, nem ezen múlik. Ha a tied igen, túl kevés a fény, kapcsolj fel egy lámpát, vagy egy erősebbe, ha amellett is az. Ha fakó a kép, akkor túl sok a fény (direktben belesüt a Nap). Ha homályos, akkor a fókusz nincs jól beállítva, a lencse körül lehet tekerni (hacsak nem autofokuszos a kamera, de az 40k-nál kezdődik, ha olcsóbb volt tuti manuális). Ha pedig vibrál a kép, akkor a monitor fénye túl erős és a képfrissítése nincs szinkronban a kamera képfrissítésével, egy lámpa a monitor mellett segít ezen.
2020. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
skype letömöríti a képet, kicsit más technológia.
2020. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha a windows kamera alkalmazásával rögzítem a videót akkor messze nem olyan pixeles a kép. Nem a kamerával van a probléma. Persze az is szar. Még manuális fókusz sincs rajta, de kamera alkalmazásban legalább nem pixeles.
2020. dec. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!