Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internetes oldallal kapcsolatb...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Internetes oldallal kapcsolatban mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Regisztráltam egy társkereső oldalon ahol ázsiai lányok vannak. Első egy-két napban nem tudtam írni nekik mert elő kellett volna fizetni rá. Sokan bejelöltek meg üzit is küldtek, de mivel nem voltam előfizetve...
2020. dec. 29. 20:27
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma meg kaptam egy ingyenes próbaidőszakot ami most járt le. Ez alatt az időszak alatt több lánnyal is chateltem, egyszer csak kiírta hogy lejárt az idő.
2020. dec. 29. 20:28
 3/9 A kérdező kommentje:
A furcsa még az hogy küldeni akarnak egy alkalmazást ahova felveszem őket és tudnánk video chatelni. Küldtek is e-mail, de nem nyitottam fel. Viszont a facebook-ot elutasítják.
2020. dec. 29. 20:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mielőtt le nem szólnátok: erről a HVG-ben olvastam, illetve azt is hogy itt mindegyik ázsiai lány szinte férjet keres.
2020. dec. 29. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem írtál le problémát. Az nem működési hiba, hogy egy prémium funkciókkal ellátott oldal ingyenes módban korlátozott ideig és korlátozott lehetőséggel működik.

A "lányok" akik felkeresnek pedig bárkik lehetnek. Ha kéretlenül csak úgy rád írogatnak és nyomják a szöveget meg nyomulnak, 100-ból 99-szer vagy botok lesznek akik valami fizetős dolgot tukmálnak rád, vagy nigériai (jellegű) csalók akik a pénzedből akarnak kiforgatni.

2020. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kizárólag ázsiai lányok vannak fenn, talán egy-két afrikai. Azért nem gondoltam egyből csalásra mert ott nagyon sokan vannak akik férjet keresnek, valamint a HVG is írt erről az oldalról(megbízható, ki akarnak törni onnan ahol vannak, emigrálni akarnak stb). Felvetettem nekik hogy facebookon nyomjuk inkább, de mindenáron e-mail-ezni akartak. Az egyik küldött egy TA alkalmazást, ezt mondta hogy ez valami video chat. Nem bontottam fel az e-mailt. Ebből hogy tud pénzt szerezni, ha videochatelünk?
2020. dec. 30. 15:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha megnyitom a mail-t szerinted elszabadul a gépen valami vírus ami begyűjti a kódokat? Jelenleg Ubuntu alatt vagyok.
2020. dec. 30. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:

A klasszikus pénzkicsalós átverés amit Afrikából csinálnak, simán e-mail és szöveges alapú és csak a meggyőzésre mennek, lyukat beszélve a hasadba és a csillagokat leígérve az égről, csak küldd már el azt nyamvadt pár tíz/száz dollár/euró értékű kezelési költséget vagy bármilyen fiktív díjat ami ahhoz kell, hogy valami jó dolgot kapj a végén. A pénzt elküldöd, ők meg eltűnnek.


Az, hogy nem vállalják a nevüket-arcukat és még egy kamu közösségi oldal fiókot sem csinálnak, azért ugyanúgy gyanús. Egyes országokban ugyan tiltott a Facebook, Kínából nem tudják használni, de azért kicsi az esélye hogy pont ez a dolog akadálya. Simán csak egyszerűbb felépíteni a bizalmat egy személytelen felületen csak szövegesen, és halászni az áldozatokra, majd aki horogra akad azzal kialakítani egybizalmi kapcsolatot, hátha majd fizet.


Én elfogadom hogy van ilyen legális oldal és komoly szándékú ember, nem zárom ki hogy ne lehetne itt társat találni, de aki mindentől elzárkózik és csak ő diktálja a feltételeket, az nem egyenrangú "partner". Már amennyire partnernek lehet azt nevezni, hogy te a netről próbálsz ázsiai nőket összevadászni meg elérni hogy házhoz jöjjenek és éllettársak legyenek, mintha csak egy tárgyat rendelnél. Mert hát a neten azt írták, hogy ők így akarnak kitörni és új életet kezdeni, és tárt karokkal borulnak az összes európai férfi keblére, akik máshogy nem tudtak az életben nőhöz jutni, csak a webes húspiacról.

2020. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem várnám azt hogy ők jöjjenek ide, kimennék én ha biztosra tudnám hogy komolyan gondolja. A másik hogy tudok nőt felszedni itthon is, de egy ázsiai lány sokkal tisztelettudóbb mint némelyik itthoni némber.

Az esetek 93%-ban Fülöp-Szigeteki.

Ha lehet az olyanok ne válaszoljanak akik csak találgatnak és nem is hallottak a dologról, azzal semmire sem megyek.

2020. dec. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!