Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a PCjáték neve?

Mi a PCjáték neve?

Figyelt kérdés

Még 2009 környékén játszottam vele párszor, de elfelejtettem a nevét. Szeretném a segítségeteket kérni, hátha tudjátok a nevét.


Hasonló kinézetű játékokat tudok említeni. Captain Claw, Mario, Sonic Hedgehog.

2D side scrolling pc game


Egy fiúval kellett játszani és ha elértél egy bizonyos szintet, akkor a fiú kiszabadította a lányt, és ezt a 2 karaktert kellett vezérelni.


Több szint is volt és minden szinten egy kaputól egy másik kapuig kellett eljutni.

Én az erdős résszel játszottam, meg az egyiptomossal, ott már mindkét karakater megvolt. És van űrhajós rész is.



2020. dec. 30. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Szintén én vagyok.

Még van egy olyan játék, amit szintén ekkor játszottam.

Egy hegyen kellett felmenni egy teknőssel ha jól emlékszem, 1 út volt és akadályo is voltak. Hangyákat és más élőlényket kellett átugrani, ha észrevettek megnőtt a sebességük és meg akartak támadni. Voltak kapuk és farönkök is gurultak le stb.

A hegy tetején egy fészek volt, és egy tojást kellett elhozni.

Hasonló az előzőhöz abban, hogy csak 2 irányba lehetett menni.

2020. dec. 30. 21:58
 2/4 Asderman:- válasza:
1es nem online játék?
2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.
2021. jan. 29. 17:13
 4/4 Asderman:- válasza:
Akkor sajnos lövésem sincs
2021. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!