Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miután letöltöttem a Sims...

Miután letöltöttem a Sims 2-öt torrenten, utána hogy kell feltelepíteni? Mi a menete?

Figyelt kérdés
***** <-innét töltöttem le.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 13. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
olvasd el a readme-t, minden le van írva benne
2010. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is épp ezt tettem fel pár hete. :)


Először is: ha nincs a gépeden Daemon Tools, azt töltsd le, telepítsd fel.


2. Nyisd meg a Daemon Toolst, majd a Hozzáadás gomb segítségével tallózd be az 1. lemez képfájlját. Utána kattints rá duplán, így elindul a telepítő. Ha kéri a 2., 3., 4. lemezt, akkor mindig menj a Daemon Toolsba, és a megfelelőt tallózd be ("mountolás"), indítsd el.


És végül: ha feltelepült minden, NE indítsd el a játékot, mert kérni fogja a CD-t és neked ugyebár az nincs. Meg kell crackelni. Ezt úgy csináld, hogy lesz a letöltött mappában egy "Crack", azaz egy Sims2.exe fájl. Illetve a C meghajtódon lesz egy EA Games mappád, abban a The Sims 2 mappa, abban pedig egy TSBin mappa. Nyisd meg ezt a TSBin mappát, abban is lesz egy "Sims2.exe" fájl. Fogd meg a CRACK-es Sims2.exe-t (ez a letöltött), és másold be a TSBin mappába. Megkérdezi majd, írja-e felül, kérd, hogy IGEN.


És ezután indíthatod a játékot.

2010. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!