Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet újra előhozni az...

Hogyan lehet újra előhozni az EXCEL-ben lévő fekete keresztet?

Figyelt kérdés
Excelben, ha két egymás alatt lévő cellába írok két számot, pl 1 és 2, a két cellát kijelölöm, és a kijelölt rész jobb alsó sarkára viszem az egeret, akkor a fehér színű, vastag kereszt nem változik át az ilyenkor szokásos kis fekete keresztté. Eddig működött, de most nem, és sem az excel, sem a számítógép újraindítása nem oldotta meg a problémát. Tud valaki segíteni, hogyan lehet ezt visszaállítani?

#Excel #fekete kereszt
2021. jan. 4. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A cella formátumát tedd általánosra szöveg helyett
2021. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem setít, mert eleve általánosra van állítva. Kipóbáltam valamennyi formátumot (általános, szám, pénznem, stb...), de sajnos egyik sem nyújtott megoldást.

Nem értem mi lehet a gond...

Valami más ötlet?

2021. jan. 4. 12:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást. Leírom ide, hátha kell másnak is.


A kis fekete keresztet kitöltőjelnek hívják.

Ezt a beállítások->speciális->szerkesztés szekción belül a kitöltőjel használatának és a cellák egérrel húzásának engedélyezése jelölőnégyzet bepipálásával lehet bekapcsolni.

2021. jan. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!