Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet úgy felvenni...

Hogyan lehet úgy felvenni PC-n hogy egyszerre rögzítse a játékot és ami az asztalon történik?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem tudom hogy kell, pedig a neten millió ilyen videó van ahol játékból lépkednek ki az asztalra meg fordítva, tehát létezik ilyen funkció, de nekem nem sikerül megtalálni. Bandicamot használok, ami elvileg az egyik legjobb. Van benne olyan is ami az asztalon történő eseményeket rögzíti, meg olyan is amivel a játékból lehet felvenni, de olyan hol van ahol egy videóban lehet mindkettőt? Ha az asztal rögzítőset indítom akkor a játék helyén csak egy fekete képernyő van, ha meg a játék rögzítőset, akkor mikor az asztalra lépek azt nem veszi fel, hanem addig megszakítja a rögzítést. Nekem viszont célzottan olyan kellene ahol egy videón belül, megszakítás nélkül tudom a kettőt rögzíteni. Ilyet miért nem találok? A neten se írnak semmit, minden keresésemre csak a hülye webkamerás rögzítés jön ami a kutyát nem érdekli konkrétan.

Megköszönöm ha valaki segít mert már hülyét kapok, nem értem hogy miért van az hogy ami más millió egy embernek tökéletesen megy az nálam sosem. (Ugyanez van a videószerkesztővel is, ott is mások vígan szerkesztenek össze-vissza, én meg bármit szerkesztek leformázza kis méretű fekete kerettel szegélyezett videóvá, tök mindegy mivel szerkesztek vagy mivel veszek fel, ezt se tudom megoldani két éve, pedig már új gépem is lett azóta.)



2021. jan. 4. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ismerem a bandicam-ot, de

elsőnek próbáld meg azt, hogy nem fullscreenben megy a játék, hanem "ablakos"/windowed-ként


másik opció:

OBS-t kipróbálod, nem csak streamelésre van

[link]

(kicsit bekell állítani lehet)

2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm, egy legenda vagy! Az ablakos módszer úgy néz ki működik, magamtól szerintem sose jutott volna eszembe. Nyilván nem tökéletes, de majdnem az, szóval örök hála!
2021. jan. 4. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!