Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy URC22B távirányítónak mi...

Egy URC22B távirányítónak mi a kódja?

Figyelt kérdés
Vettem én egy URC22B távirányitót egy funai tv-hez és nem tudom a kodját nem tudom hogy milyen kod gondolom ti sejtitek.
2008. dec. 1. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

"1. keresd ki a következő oldalakon közölt kódtáblázatból a készüléked márkájának és típusának megfelelő 3 jegyű számkódot(esetedben Funai:016,160,vagy 253)

2. nyomd meg egyszerre az irányítani kívánt készülékre vonatkozó (esetedben TV) és a "set" gombot egyszerre. A visszajelző fény felgyullad.

3. Üsd be a készüléked 3 jegyű kódját. A led felvillan a bevitel során.

4. Nyomd meg a készülék gombot (TV esetedben). A visszajelző fény felvillan, majd kialszik, jelezve, hogy a kód rögzítve lett.

Megjegyzés: ha a folyamat során a távirányítón 10 mp-nél hosszabb ideig nem nyom meg gombot, a programozási eljárás leáll és az egész folyamatot újra kell kezdeni."

Sok sikert!

2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0016,0160,1019 Ezek a kódok jók a Funai hoz !!!
2010. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok.


URC22B távirányítónk van és nem találunk benne a tévénkhez kódot (videoton).

Próbáltam a kód nélküli programozást is de az se sikerült.

Tudnátok segíteni?

2011. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt tuti találtok kódot


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!