Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Last of us és a Last of us 2...

Last of us és a Last of us 2 sztorija összefügg?

Figyelt kérdés
Érteni fogom a második részét anélkül, hogy kijátszottam volna az elsőt, vagy vesz le az élményből?

2021. jan. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Összefügg
2021. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Összefügg a kettő, az meg, hogy az elsővel nem játszottál, talán még jobb is. Így nem fog szíven ütni mikor meglátod, hogy Neil Drunkmann mit művelt az alapművel.
2021. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Osszefugg. De a 2ot engedd el ha megfogott a sztori. Csak latvanyba jo.. de hiaba. Az 1 resz volt a kedvenc jatekom. A 2be nagyon csalodtam. 1 ora utan kinyomtam. Meg a pshez se nyultam hetekig. Mikor feldolgoztam a traumat azert kivittem :D csak mas hozaallassal.. A jatek felebe egy randa izmos transzi csajt kell iranyitani aki kinyirja Joelt es meg bosszut se allhatsz a csufitott Ellievel :/ kuka
2021. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
Szerintem meg jó volt. Most értem a végére. Gyűlöltem a pillanatot amikor joelt kinyirta, de valami hülye okbol kifolyólag hozzám nőtt a karaktere mialatt őt iranyitottam.
2021. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!