Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Revo Uninstaller program...

A Revo Uninstaller program mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nem cseszi szét a rendszert? Tudtok esetleg hasonlót ajánlani ami megbízhatóbb?

2021. jan. 13. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A legjobb uninstaller szerintem.
2021. jan. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is ezt használom. Nekem még soha nem vágta gallyra a rendszert, nyugodtan megbízhatsz benne.
2021. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oszt ez miben más, mintha rákattintanék az uninstall.exe-re? Vagy megnyitnám a programok telepítése és törlése alkalmazást?
2021. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Az alkalmazások többségénél - a legfurcsább az volt, hogy még rendszerkarbantartónál is láttam ilyet - a saját eltávolító használatával nem törlődik minden, az adott alkalmazáshoz tartozó bejegyzés.Ezzel, ha úgy tetszik,"szemét" marad az uninstallálás után.

A nevezett szoftver ezeket a bejegyzéseket megkeresi, kilistázza, törlésre fölajánlja.

Én egyszer találkoztam olyan jelenséggel - régen volt, nem emlékszem már a pontos részletekre -, hogy egy alkalmazás eltávolításakor rengeteg ( 2 000 körül ? ) törölnivalót javasolt, én meg ráhagytam.Később valamilyen programot el akartam indítani, de nem tudtam.A miértek keresése közben arra gondoltam, talán a másik alkalmazás eltávolítása "kavarhatott" be.A Revo által létrehozott biztonsági mentésből visszaállítottam a törlést, és ezután el tudtam indítani a programot.

2021. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár a revo uninstaller nem rossz, de tud veszélyes lenni, sandbox programokkal szemben, mint például, a comodo internet security sandbox-a, mivel, ott a program elérési útvonala, a megnyitott folyamaté/létrehozott fájloké, ugyanaz, mint a valós helyzetében, hiába egy sandbox, ha kívülről megy a revo uninstaller, és összeakad vele, mivel éppen rögzít egy telepítést, akkor gondok lehetnek. Alapjába véve, veszélytelen.
2021. febr. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!