Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Messenger...

Hogyan tudom a Messenger jelszavamat megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Régebben lehetett regisztrálni Messengerre Facebook nélkül, én már sok ideje így használom. Időközben változtattak a rendszeren és csak Messenger Facebook nélkül nincs. Minden rendben lenne, de nem bírom megváltoztatni a jelszavamat "Nincs jogod ennek a megtekintéséhez"

Ha a Forgot your password? -ra megyek akkor "A kért tartalom jelenleg nem érhető el. Ez lehet átmeneti jellegű, lehet, hogy megváltozott a hivatkozás, de az is előfordulhat, hogy nincs jogosultságod az oldal megtekintéséhez." Valaki tudja, hogyan tudom a jelszavamat megváltoztatni? Kicsit olyan paradoxon dolog ez...



2021. jan. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomj a profilképedre > Jelszavak
2021. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, amikor rámegyek akkor ezt írja :"Nincs jogod ennek a megtekintéséhez"
2021. jan. 22. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor passz
2021. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!