Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok én magamnak...

Hogyan tudok én magamnak itemeket berakni játékokba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami olyan programot keresek mint pl: csgo warzone hogy megvan az összes játékban lévő tárgyad és tudsz velük játszani is. Más játékhoz van ilyen program? Illetve ha nincs akkor én a minimális informatikai tudásommal estleg betudok magamnak rakni pár tárgyad? Ha igen akkor ennek van e esetleg valamilyen következménye? Ilyen játékokra gondolok:team fortress 2 (tf2), rainbow six siege, pvz garden warfare 1,2

stb...

Válaszokat előre is köszönöm! :D



2021. jan. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek általában fizetős cheatek. Ha lebuksz = ban
2021. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, erre számítottam. Köszönöm a választ!
2021. jan. 21. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kihívást ne játsz emberek ellen, egyjátékos módhoz rengeteg trainert, vagy beépített debug módot lehet találni. Marha nagy élmény lehet csalással nyerni, aztán esténként meg ráfekszel a guminőre és nyalogatod miközben azt gondolod hogy mekkora király vagy.
2021. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem csalni akarok! Csak pár tárgyat akartam magamnak.
2021. jan. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!