Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb MOD a Richard...

Melyik a legjobb MOD a Richard Burns Rally szimulátorhoz? Melyik az, amelyik a legrealisztikusabb?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
RBR 2020 néven lehet találni egy kicsit szétmoddolt verziót modern kocsikkal is, igaz valami regisztráció is kell, de működik elvileg. Magyarok is tolják vele: [link]
2021. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megtaláltam a linket is a letöltéshez. Annyi kérdésem van, hogy neten annyi változatról beszélnek, kapásból ennyiről olvastam:


RSRBR, Vanilla, NGP (Ezen belül is van több :D ) RBR Pro.. + még az amit te is mutattál.


Honann lehet tudni, hogy melyik a legjobb szimuláció terén? :S

2021. jan. 24. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van eladó eredeti Richard Burns Rally játékom eredeti lemezen.
2021. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazi versenyautóban amúgy hogy van? Mert letöltöttem ezt a modot.. de az autót nem lehet elindítani / újraindítani, ha sebességben van, de KI VAN NYOMVA A KUPLUNG. Utcai autóval biztosan meg lehet csinálni. Ha nem lehet versenyautóval, akkor miért nem?
2021. jan. 24. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos hát igazából az "igazi szimuláció" a játékot felépítő játékmotorból származik nem a modokból, szóval egyik sem rossz.

Kuplungos kérdésedre a válasz: Valószínű amely kocsival játszol, az kuplung használat nélkül vált, így bár kuplung létezik benne, de lehetséges, hogy induláson kívül másra nem jó és ha már sebességbe van, akkor lehet nem indítható. Így látás nélkül nem tudok biztosat, valami logikája csak van neki.

2021. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!