Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elérni a nem...

Hogyan tudom elérni a nem magyar feliratos Netflix tartalmakat?

Figyelt kérdés
A Netflix letöltés után automatikusan magyar nyelvre állítódott, ezzel a nem magyar feliratos tartalmakat meg sem jeleníti. Próbálkoztam a fiók angol nyelvre váltásával, de ez sem segített. Vpn-nel nem tudom megcsinálni, mert Tv-re nem érhető el használható vpn. Hogyan tudnám elérni az angol nyelvű tartalmakat?

#Netflix #Netflix tartalmak #Netflix nyelv #Netflix nyelv valtas #Nyelv valtas #Netflix account
2021. jan. 25. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem megjeleníti.
2021. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar a felület, akkor elvileg azokat a tartalmakat adja ki, amiknél van magyar szinkron vagy felirat. Próbálj meg valami kevésbé népszerű filmet/sorozatot nézni az angolra állított felületen. Én simán találtam így olyan dolgokat, amiknél még magyar felirat sincs.
2021. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

(Utolsó vagyok.)

Amúgy ilyen esetben sem elérhető minden tartalom, ami például az USA-ban, mert a különböző országok különböző filmeket és sorozatokat vesznek meg annak nyelvétől félig-meddig függetlenül.

2021. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
VPN
2021. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az átállítással, de semmit nem jelenít meg így sem, amihez nincs magyar felirat vagy szinkron.
2021. jan. 25. 14:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Amint írtam a VPN nem opció.
2021. jan. 25. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig VPN a megoldás. Ha olyan tartalmakat akarsz nézni, amelyek Magyarországon nem elérhetők. Másképpen nem tudod - maximum ha kiköltözöl külföldre. :)
2021. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

1. OkosTV-re is lehet VPN-n, de ha nem akkor:


2. Routerre is lehet VPN-n


Másképpen nem fogod tudni megoldani.

2021. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a gyors válaszokat.
2021. jan. 26. 00:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!