Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenlegi helyzetem: Windows...

CSdarling kérdése:

Jelenlegi helyzetem: Windows nem hajlandó reagálni semmilyen módon mikor megpróbálom újra indítani mert lefagyott. Kikapcsolás lehetősége nem áll fent, mert nincs rá mód a meghibásodott gomb miatt. Célom hogy újra indítsam?!

Figyelt kérdés

Acer aspire 5

Ha kiveszem az aksit attól félek nem lesz módomban bekapcsolni mert nem megy a power gomb. És jelenleg nem áll rendelkezésemre se annyi idő se annyi pénz, hogy szervízbe vigyem. Ha minden kötél szakad akkor kivehetem az aksit de akkor kéne egy mód hogy újra bekapcsoljam a power gomb nélkül.



#error #Powerbuttonerror
2021. jan. 27. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegnap sem tudtak erre a kérdésre választ adni...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Ki kell cserélni a bekapcsoló gombot, vagy legalább annyir csinálni vele, hogy össze lehessen egy pillanatra zárni hogy bekapcsoljon a gép.

2021. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!