Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan személy aki tud...

Van itt olyan személy aki tud tanácsot adni 3d-vel kapcsolatban? (bővebben lent: Blender / Sketchup? )

Figyelt kérdés

A célom az lenne, hogy segítsek a páromnak (digitálisan rajzol, illusztrál karaktereket stb) olyan módon, hogy egyszerűbb térbeli háttereket hoznék létre ami perspektivikusan meg kompozíció szempontjából rendben van, belehelyezhetné a karakterét, rárajzolna, kidolgozná és úgy készülne egy 2d-s kép végül.


Milyen programban legegyszerűbb ezt megoldani, illetve megtanulni?


Van pár órányi tapasztalatom van a Blenderrel, pár éve megcsináltam Blender Guru fánkját meg egyszerűbb modelleket pl bögre+tányér.

A Sketchupot letöltöttem kíváncsiságból, ott tetszett a point of view -al való játék, és valami ilyesmit el tudnék képzelni a célom megvalósításához de nem értek hozzá.



2021. febr. 9. 15:58
 1/1 anonim válasza:
A Blender egy nagyon jó program, a Blender Guru tutorialok pedig nagyon jók, főleg, ha már tapasztalatod is van belőle, szerintem folytatsd a blendert. Ráadásul nagyon sok hasznos funkció van benne, pédául te is rajzolhatsz a háttérre, meg nagyon szép rendereket lehet csinálni. Nem mondom, hogy könnyű, de megéri megtanulni.
2021. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!