Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tálca nem tölt be egy...

A tálca nem tölt be egy Windows frissítés után, folyamatosan ujratölt és több alkalmazást nem tudok rajta megnyitni(nem megy se a Start se a kereső Windows 10t használok)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az újraindítás nem oldja meg, frissítsd a videokártya drivert. Tudom, hogy furán hangzik, de nálam már többször is produkált hasonlót. Nem működött a kereső, nem jelentek meg a csempék, és az alvó mód is eltűnt a start menüről.
2021. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Hol tudom azt megtenni?
2021. febr. 10. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen videokártyád van. Nvidia vagy Amd?
2021. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amd
2021. febr. 10. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresd ki a videokártyád típusát a listán, aztán menj a submit-ra. Utána válaszd ki a Windows 10-nél, hogy 64 vagy 32 bit, és a drivernél menj a download-ra. Ez egy exe fájl lesz, szóval futtatnod kell. Tovább sajnos nem tudok segíteni, mivel nekem Nvidia-s kártyám van, de szerintem egyértelmű a telepítője. Remélem ez segít a problémán. :) Ha nem, akkor sajnos nincs jobb ötletem. :/

2021. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!