Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere pro használata?

Adobe Premiere pro használata?

Figyelt kérdés
Szoval csináltam egy animációt és kimentettem a frameket de fogalmam nincsen hogy hogyan illeszthetném be a 200 framemet a Premiere be mert meg életemben nem használtam :"3. A kis videot 3-szor kene egymás melle illesztenem hogy ismetlodjon 3 szor, de ötletem nincsen mit kezdjek magával a programmal. Youtubeon fent vannak videók ezzel kapcsolatban de csak angolul es nem igazan ertem szoval esetleg valaki aki ert ehez el tudna magyarázni nekem esetleg privátban vagy itt hogy mit tegyek az kérlek szanjon ram egy kis idot!! Nagyon nagyon halas lennek erte mert kb 2 oraja itt ulok felette es senki nem tud segítséget nyújtani. (Bocsi a helyesírási hibakert, az ekezetekbol is kifogytam es tokom tele van mar csak aludni szeretnek :"3)

#Adobe Premiere #Feladomazeletempostan
2021. febr. 18. 01:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!