Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam egy gépre a Windows...

Felraktam egy gépre a Windows 10-et, de automatikusan nem bootolja be, hogyan tudom ezt korrigálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha belépek a biosba, ott kiválasztom a HDD-t, ugy jó. De valamiert nem csinálja automatikusan. Az a baj, hogy ha bármit állítani akarok, akkor ott viszont jelszót ker. Ez egy cégtől van, gondolom a rendszergazda le kódolta. Esetleg valami ötlet?


Üdv.


2021. febr. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cmos clear, az eltünteti a jelszót és mindent alaphelyzetbe állít.
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez egy laptop, pontosabban egy Dell K12M ami egy tablet is ha le választod a billről.
2021. febr. 21. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet cmos cleart végezni, csak szét kell kapni hozzá.
2021. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt annyira nem egyszerű.
2021. febr. 21. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kell barátkoznod vele, hogy kézzel kell bebootolni.
2021. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Dell K12M egy billentyűzet típus!

[link]


Milyen típusú a tablet?

2021. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz, rosszat írtam le, elnézést.

Dell Latitude 5175

De már elkértem a rendszergazdától a BIOS jelszót, feltudtam venni vele a kapcsolatot és megcsináltam. Csak a BIOS-ban át kellett állítani 2 dolgot, így már jó. A UEFI-t át raktam Legacy-ra, majd a HDD-t előre helyeztem és ennyi. Köszönöm a segítséget.

2021. febr. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!